Peadirigent Külli Kiivet

Dirigent ja koormeister Silja Uhs

Koreograaf Regina Rebane

Hääleseade Kädy Plaas-Kala

Koori repertuaaris on eesti ja maailma koorimuusika, rahvalauluseaded ning popmuusika. Suurt osa kavast saadab efektne lavaline liikumine (koreograaf Regina Rebane) ning  kooril on oma viiuldajate ja rahvapilliansambel.

Koor  on esitanud mitmete eesti heliloojate (Piret Rips, Rein Rannap, Priit Pajusaar, Tauno Aints, Mari Amor jpt.) uudisloomingut, andnud kontserte koos Eesti Riikliku Sümfooniaorkestri , Üle-eestilise Noorte Sümfooniaorkestri , XXI sajandi orkestri, Tallinna Kammerorkestri, keelpillikvartett Prezioso, Eesti Rahvusmeeskoori ja Viini Poistekooriga ning esinenud koos tunnustatud dirigentide ja interpreetidega

Nii mudilaskoor kui lastekoor on võitnud omas kategoorias arvukalt konkursse Eestis ja välismaal:

2003, 2008 Eesti mudilaskooride konkurss-festival; 2006 rahvusvaheline laste-ja noortekooride festival „Hong Kong 2006“; 2008 kuldmedal ja I koht 100 punktiga sajast võimalikust 36. rahvusvahelisel koorikonkursil „Festival of Songs Olomouc” (Tšehhi); 2010 CHAMPION OF THE WORLD CHOIR GAMES 2010 Shaoxing (Hiina), 2012 Eesti lastekooride konkurss-festival.

Kunstiline juht ja dirigent Lii Leitmaa Koormeistrid Õnne-Ann Roosvee ja Marleen Nurm Hääleseadja Kaja Post

Koor annab igal aastal arvukalt kontserte. 2011-2012 tähtsaimad kontsertprojektid:

ETV lastekoorile pühendatud R. Rannap, I. Hirv „Hingelinnud“ esiettekanded koos Tallinna Kammerorkestri ja Bonzoga; helilooja Piret Rips-Laulu autorikontsert koos RAM-i ja keelpillikvartett „Preziosoga“; osalemine festivalil “10èmes Rencontres Internationales de Choeurs d’Enfants” Prantsusmaal, esinemine Euroopa Kultuuripealinna esindajana rahvusvahelisel lastekaitsepäeval, 1. juunil  Peterburis Aleksandrinski teatris; osalemine XI noorte laulu- ja tantsupeol MAA JA ILM; kontserdid koos Viini Poistekoori ja Annely Peeboga, osalemine rahvusvahelisel koorifestivalil „ The 3rd  World Peace Choral Festival“ Viinis, jõulukontserdid koos Annely Peebo ja Dave Bentoniga jpt.

ETV Kontsertkoor oli Türgis Istanbulis edukas