Teemade arhiiv: Info

Lasteekraani Muusikastuudio kooride jõulukontsert

Kontsert toimub Tallinna Jaani kirikus

15. detsembril kell 19.00

Kunstiline juht: Külli Kiivet

Dirigendid: Külli Kiivet, Aarne Saluveer, Niina Esko, Külli Murand, Silja Uhs

Kaastegevad:

Kirill Ogorodnikov -kitarr

Mari-Liis Vihermäe –  flööt

Marlis Timpman – viiul

Tiit Lauk – klaver

Sissepääs TASUTA

Loe edasi »

Ilusat helisevat muusikapäeva!

Meie stuudio eesmärk on kasvatada igas väikeses inimeses elav noodialge kauniks sümfooniaks, mis aitab neil igapäevaelus paremini hakkama saada.

Muusika on keel, mida omandades muutume  ise paremateks ja mõistvamateks ning saame ühenduse ka nende inimestega, kelle emakeelt me ei valda.

Kui inimene õpib enese sees, helisevas noodis sümfooniat kuulma, saabubki harmoonia. Kasvagem siis ikka jõudsalt harmoonia poole!

Tänusõnad kõikidele, kellega me oleme ühises kasvamisprotsesis.

Ilusat helisevat muusikapäeva!

ETV lastekoor võitis Portugali festivalil kaks kulddiplomit

Portugalis Lissabonis toimunud neljandal suvisel kooride festivalil osalenud ETV lastekoor naasis Eestisse koguni kahe kulddiplomiga.

Auhindu jagati kokku kümnes kategoorias. Lastekoor osales dirigent Silja Uhsi juhendamisel kahes kategoorias: A1 Equal Voices ja E folkloor, tulles mõlema kategooria üldvõitjaks. Koorilauljad said žüriilt kiita nii koori imelise kõla, kaasahaarava liikumise, kui ka east ees oleva esinemisoskuse eest. Lisaks valiti ETV lastekoorist solist Karl Saamuel Hollman laulma lõppkontserdil koos Portugali koori solistiga ühislaulu soolosid.

Möödunud aastatel on Portugali koorifestival võõrustanud mitmeid maailmas tunnustatud koore nagu Singapuri kammerkoor One, Ars Nova Ungarist, lastekoor Poliot Venemaalt, Michigani ülikooli koor, Poola rahvuslik noortekoor jpt.

IV Portugali suvist kooride festivali organiseeris maestro Paulo Vassalo Lourenco koostöös organisatsiooniga SourceWerk. Festival on ühtlasi osa iga-aastasest Lissabonis peetavast pidustusest Festas de Lisboa.

Lasteekraani Muusikastuudio kooride kevadkontsert

20.05 kell 19.00 on kõik muusikasõbrad oodatud Mustpeade Majja osa saama Lasteekraani Muusikastuudio kooride KEVADKONTSERDIST.

Mitmekesise ja lustaka kavaga astuvad üles ETV mudilaskoor, lastekoor ja kontsertkoor.

Koore juhatavad: Aarne Saluveer, Külli Kiivet, Niina Esko ja Silja Uhs.

Kontsert on TASUTA

Loe edasi »

Jõulutervitus

Armsad suured ja väikesed

Läbi sätendava õhu, üle karge lume
pisikene ingel paljajalu tuleb.
Süda soe ja sära silmil külma ta ei taju,
kannab kuuma küünlaleeki läbi valge saju.

Käes on aasta kõige imelisem aeg – jõuluaeg. See on aeg, kus olla lähedastega, mõelda  kõigele, mis meile kallis ja tähtis on, mida aasta meile toonud on ning mida uuelt aastalt ootame. 2014 aasta on laululaste jaoks olnud kindlasti erakordne ja meeldejääv aasta. Seda aastat jäävad meenutama mitmed vahvad kontsertid ning suvine laulupidu. Samas on olnud ka väga kurbi hetki. Eve elab meie südametes ja lauludes edasi.

Uuel aastal ootab meid ka kindlasti ees rohkelt toredaid esinemisi.  Kõik laulu- ja tantsutunnid algavad uue hooga jälle 5.jaanuarist.

Seniks aga naudime pisikest puhkust, tunneme rõõmu peredest, sööme piparkooke ja oleme rõõmsad selle kõige üle, mis meil on.
Soovime kõikidele stuudio laululastele ja nende peredele imelisi pühi, toredat aastalõppu ning kõikide unistuste täitumist uuel aastal.
Teele, Aarne ja Kadi

BIRGIT ÕIGEMEEL JA LASTEEKRAANI MUUSIKASTUUDIO LASTEKOOR – JÕULUKONTSERT

TALLINN, KAARLI KIRIK – 25.12 KELL 19.00

TARTU, JAANI KIRIK -27.12 KELL 19.00

Birgit armastab jõule ja armastab laulda. Birgiti kuulajad on aga juba aastaid armastanud Birgitit jõuludest laulmas näha ja kuulata.

Sel aastal annab Birgit jõulukontserdid koos kooriga, mis on talle vägagi tähtis: just selles kooris alustas Birgit väikese tüdrukuna ka enda lauljateed. Särasilmad astuvad teie ette vaid kahel õhtul ja laulavad kõiki armsamaid jõululaule südamest südamesse.

Birgit Õigemeelt ja Lasteekraani laulustuudio lastekoori saadab klaveril pianist ja helilooja Mihkel Mattisen.
Dirigent on Lii Leitmaa.

Piletiinfo